نمایه سازی چهار نشریه در Scopus و  (Clarivate Analytics (ISI
 
 
 

 

 
موسسه نگاه مشرق میانه، ناشر نشریات علمی پژوهشی است که در جهت بهبود کیفیت انتشار و استانداردسازی مجلات پژوهشی خدمات گوناگونی را به پژوهشگران، نویسندگان، و نشریات علمی کشور ارائه می‌دهد، این خدمات شامل: مدیریت آنلاین نشریات علمی، مدیریت فرایند انتشار نشریات علمی، خدمات ویراستاری شامل: ویراستاری ادبی انگلیسی Native و فارسی، ویراستاری علمی و روش‌شناختی ،ویراستاری فنی انگلیسی و فارسی، بررسی سرقت ادبی مقالات انگلیسی ( از طریق نرم افزار iThenticate)، ترجمه تخصصی مقالات فارسی و انگلیسی، خدمات گرافیک و طراحی و چاپ نشریات علمی، نمایه‌سازی در پایگاه‌های اطلاعاتی بین‌المللی و داخلی، خدمات انتشار الکترونیک در محیط وب و شبکه‌های اجتماعی، ارائه خدمات علم‌سنجی و ارائه خدمات مرتبط با شناسه دیجیتالی مقالات (CrossRef doi) و دیگر خدمات شرکت کراس‌رف (CrossCheck, CrossMark, CitedBy) است و تاکنون نشریات متعددی را در پایگاه های گوناگون، از جمله اسکوپوس (Scopus)، کلریویت آنالیتیکس (Web of Science, Clarivate Analytics)، پابمد (PubMed Central,Medline)، و... نمایه کرده است، که از آن جمله می توان به نشریات زیر اشاره نمود که در شش ماه گذشته ایندکس شده اند:
 
      
فصلنامه علمی پژوهشی "سالمند: مجله سالمندی ایران"

   
 
 
4.png 4.png 5.png 6.png
 
نشریه سالمند از پائیز 1385 به صاحب امتیازی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منتشر و از سال 1394 با همکاری موسسه نگاه مشرق میانه به زبان فارسی و به صورت دسترسی آزاد منتشر می‌گردد. نشریه فارسی زبان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی مراحل نمایه‌سازی در پایگاه بین‌المللی اسکوپوس و  پایگاه وب آو ساینس را با موفقیت گذرانده و در این مراجع نمایه شده است. این نشریه به سردبیری جناب آقای دکتر یداله ابوالفتحی ممتاز با هدفارتقاء سطح دانش و ارائه دستاوردهای پژوهشی در حوزه مطالعات سالمندشناسی منتشر می شود و بر همین اساس، در حوزه‌های زیر مقاله می‌پذیرد:‌ مطالعات سالمندی، مطالعات پیراپزشکی، سلامت سالمندی، آموزش سالمندان، سلامت و رفاه اجتماعی سالمندان، مددکاری اجتماعی و سیاست  اجتماعی سالمندان، سلامت روانی سالمندان، روانشناسی سالمندان، سیاست‌های عمومی سلامت سالمندان، مطالعات رفتاری سالمندان، پرستاری سالمندان. اساتید، پژوهشگران ارجمند و دانشجویان گرامی می‌توانند مقالات خود را برای انتشار با رعایت شیوه‌نامه نگارش مقاله به دفتر نشریه ارسال کنند.
 
 
 

 
 
فصلنامه علمی پژوهشی توانبخشی
 


1.png 2.png 2.png
 
4.png 4.png 5.png 6.png
  
 
دیگر مجله فارسی زبان این موسسه که در پایگاه وب آو ساینس نمایه شده است، مجله توانبخشی است. نشریه توانبخشی قدیمی‌ترین نشریه فارسی در حوزه توانبخشی در کشور محسوب می‌شود که از پائیز 1378 به صاحب امتیازی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و به سردبیری جناب آقای دکتر محمدعلی محسنی، و از سال 1394 با همکاری موسسه نگاه مشرق میانه منتشر می‌گردد. این مجله در زمینه‌های علوم پیراپزشکی و توان‌بخشی شامل ارتز و پروتز، بینایی‌سنجی،‌ شنوایی،‌  گفتاردرمانی،‌ کاردرمانی‌، فیزیوتراپی و کودکان استثنایی پذیرای دستاوردهای علمی پژوهشگران گرامی است. محققان می‌توانند حاصل مطالعات خود را در قالب مقالات پژوهشی اصیل،‌ مروری (مرور اپیدمولوژیک،‌ مرور کوتاه و فراتحلیل)‌، گزارش موردی، نامه به سردبیر  و سرمقاله برای نشریه ارسال نمایند.
 
 
فصلنامه علمی پژوهشی روانپزشکی و روانشناسی بالینی ایران 
1.png
 
4.png 4.png 5.png 6.png
 
 نشریه روانپزشکی و روانشناسی بالینی ایران از سال 1373 ابتدا با عنوان اندیشه و رفتار توسط انیستیتو روانپزشکی تهران، دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ایران راه اندازی شده و اکنون با سردبیری سرکارخانم دکتر بنفشه غرایی و با همکاری موسسه نشر و پژوهش نگاه‌‌مشرق‌میانه منتشر می‌گردد. هدف این نشریه انتشار مقالات علمی پژوهشی در زمینه های علم آسیب‌شناسی روانی، داروشناسی روانی، روانپزشکی جامعه، همه گیرشناسی، روانپزشکی کودکان و بزرگسالان، روان درمانی، روانپزشکی عصبی، روانشناسی، معنویت درمانی روانشناسی و زمینه های مرتبط است. پژوهشگران محترم می‌توانند حاصل مطالعات خود را در قالب مقالات پژوهشی اصیل،‌ مروری (مرور اپیدمولوژیک،‌ مرور کوتاه و فراتحلیل)‌، گزارش موردی، نامه به سردبیر  و سرمقاله، دیدگاه، گزارش کوتاه، تاریخ روانپزشکی و روان شناسی، و راهنمای بالینی برای نشریه ارسال نمایند.
 
 
 
فصلنامه علمی پژوهشی
 
International Journal of Medical Toxicology and Forensic Medicine

 
 
 
2.png
 
4.png 5.png 6.png 1.png
نشریه بین المللی سم شناسی پزشکی و پزشکی قانونی از سال 1389 به صاحب امتیازی دپارتمان سم‌شناسی و پزشکی قانونی و مرکز تحقیقات مسمومین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و سردبیری جناب آقای دکتر بابک مصطفی زاده راه اندازی و از سال 1396 توسط موسسه نگاه مشرق میانهبه صورت فصلنامه منتشر می‌شود،  این مجله که در اسفندماه گذشته  در پایگاه بین المللی وب آو ساینس نمایه شد، در همه حوزه‌های مرتبط با سم‌شناسی بالینی و پزشکی قانونی، در فرم های مقاله پژوهشی، مقاله مروری، مرور نظام مند، مطالعات موردی، نامه به سردبیر، آموزشهای پزشکی مداوم، و... مقاله می‌پذیرد. اساتید، پژوهشگران ارجمند و دانشجویان گرامی می‌توانند مقالات خود را برای انتشار با رعایت شیوه‌نامه نگارش مقاله به وب سایت نشریه ارسال نمایند.
 
 
موسسه نگاه مشرق میانه ناشر نشریات یاد شده، به مناسبت عید نوروز، جشنواره تخفیفات بهاره خود را در تمامی حوزه‌های خدمات انتشار علمی به سردبیران، دانشگاهیان، نویسندگان و پژوهشگران گرامی، ارائه می‌کند. جشنواره بهاره موسسه نگاه مشرق میانه از ابتدای فروردین ماه 1398 آغاز شده و تا پایان خردادماه ادامه می‌یابد. این رویداد همراه با پیشنهادهای متنوع و تخفیف های ویژه (از 10 تا 40 درصد تخفیف) در تمامی خدمات موسسه، آماده عقد قرارداد و ارائه خدمات به نویسندگان، دانشگاه‌ها، موسسات و انجمن‌های علمی جهت ارتقای مقالات علمی و یا اداره امور نشریات علمی پژوهشی می‌باشد.

 
 
   
1.png 2.png
4.png 5.png 6.png
   
1.png 2.png
4.png 5.png 6.png
 
 
 
7.png 8.png 9.png8.png

 Footer1.png Footer2.png Footer3.png


 
 
 
 

 تماس با ما


آدرس : 

تهران، خیابان کریمخان، خیابان نجات اللهی (ویلا) جنوبی، نبش کوچه جرج جرداق، پلاک 269، مجموعه پردیس ویلا، طبقه 5، واحد 501.

تلفن :   02166578103  -  02166578105 -  02186036497  -  02186037228  -  02188931032

فکس:   02188925838

پست الکترونیکی : info@nirp.ir

 

شبکه های اجتماعی

             

 

Search